دیگر یک انتخاب نیست!

طراحی شعبه آنلاین فروشگاه شما

فروشگاه اینترنتی امکان خرید غیر حضوری را برای مشتریان و نیازمندان محصولات شما فراهم میکند و داشتن این ویژگی برای کسب و کار شما قدمی بزرگ خواهد بود. کافه دیجی با استفاده از فاکتور‌های جذب مشتری و  سئو سایت شما را به بالاترین رتبه‌ها در موتور جست و جوی گوگل خواهد رساند

info-box_elements_02-2
info-box_elements_02-1
info-box_elements_01-2
info-box_elements_01-1
info-box_elements_01-3

طراحی سایت

تیم کافه دیجی با استفاده از طراحی سایت و ارائه کلیه مشاوره‌های مورد نیاز جهت طراحی وب سایت کاملا حرفه‌ای بر اساس آخرین استانداردها و تکنولوژی‌ها که سایت شما را از دیگر رقبایتان متمایز میکند و در رتبه‌های بالای نتایج موتور‌های جستجو بر اساس آخرین قوانین سئو میرساند.

مزایای فروشگاه اینترنتی

این روزها کلماتی مانند ؛ خرید آنلاین ، خرید اینترنتی ، فروشگاه آنلاین ، فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه دیجیتالی و از این قبیل عبارات زیاد به گوش می رسد. همچنین امروزه مشتریان تمایل بیشتری به خرید انلاین دارند زیرا میتوانند کالای مورد نظر را به راحتی و به صورت انلاین تهیه کنند که موجب می‌شود این کار برای مشتری انتخاب اول باشد.

info-box_elements_03-1
info-box_elements_03-2
info-box_elements_01-2
info-box_elements_01-1
info-box_elements_01-3
info-box_elements_02-2
info-box_elements_02-1
info-box_elements_02-3

مانعی به نام فیلترینگ

متاسفانه، ایجاد فروشگاه بر بستر شبکه اجتماعی و چت رومها همواره چالشهایی مانند فیلترینگ را در پی دارد. نمونه بارز این مشکلات را میتوانیم طی سالهای اخیر مشاهده کنیم که ضررهای جبران ناپذیری به کسب و کارها در اینستاگرام ،تلگرام و سایر پلتفرمها ایجاد کرده است.

راه چاره دائمی شما، ایجاد یک فروشگاه آنلاین برای کسب و کارتان می‌باشد. 

زمان را از دست ندهید

در هر کسب و کاری رقابت و پیشی گرفتن از رقبا نقش اصلی را در موفقیت ایفا میکند. با راه‌اندازی  شعبه مجازی کسب و کارتان، در اسرع وقت، از رقبای فعلی و آتی خود پیشی بگیرید. 

موتورهای جستجو در رتبه بندی وبسایتها، همواره رتبه بالاتری را به قدمت وبسایت اختصاص میدهند. اکنون با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday